Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Płomień Sosnowiec kompletuje skład

Płomień Sosnowiec kompletuje skład

Siatkarze Płomienia Sosnowiec wywalczyli awans do Polskiej Ligi Siatkówki, ale ich występ stanął pod dużym znakiem zapytania. Klub borykający się z kłopotami finansowymi szuka sponsora.

Zespół został zgłoszony do rozgrywek, rozpoczęły się także przygotowania – mówi prezes honorowy Piotr Hałasik. – Prowadzimy rozmowy w sprawie pozyskania sponsora tytularnego.

Na razie trener Mirosław Zawieracz ma do dyspozycji 9 zawodników. Ostatnim nabytkiem jest były środkowy Delekty Chemika Bydgoszcz Wojciech Kaźmierczak.Z poprzedniego sezonu pozostało jedynie 6 zawodników – tłumaczy trener Płomienia. – Od ubiegłego tygodnia rozpoczęliśmy już przygotowania do sezonu, na razie mamy okres lekkiego rozruchu.

Oprócz Kaźmierczaka nowymi zawodnikami są także Mariusz Kuczko i Krzysztof Niedziela. Obaj kiedyś grali już w Sosnowcu. Z zespołem trenują także były zawodnik Płomienia, grający obecnie na Cyprze Bartłomiej Soroka.

Zwrócił się z prośbą, aby mógł z nami trenować przed wyjazdem do swojego klubu – wyjaśnia trener Zawieracz. – Również Dominik Kwapisiewicz na razie trenuje z nami, ale wybiera się do Grecji.

Trener Płomienia dodał, że brakuje mu jeszcze dwóch przyjmujących, środkowego i rozgrywającego.

źródło: Dziennik Zachodni, naszemiasto.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved