Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Beata Strządała: Do BKS-u po złoto

Beata Strządała: Do BKS-u po złoto

Beata Strządała, zawodniczka, która związała się kontraktem z BKS Aluprof Bielsko-Biała, powraca wreszcie w rodzinne strony. Siatkarka pierwsze laury sportowe zdobywała w nieistniejącym już zespole - Dick Black Andrychów.

Przypomnijmy kibicom, że „Beti” jest rodowitą Cieszynianką i pierwsze siatkarskie kroki stawiała pod bacznym okiem szkoleniowców miejscowego Piasta.

Doświadczona, utytułowana siatkarka powraca w rodzinne strony po długim „pobycie na obczyźnie” podczas którego reprezentowała m.in. barwy AZS-u AWF-u Poznań, Winiar Kalisz i Farmutilu Piła.Przez ostatnie kilka lat moje drużyny ciągle zajmowały drugie miejsce w lidze. Powiem szczerze, że powoli miałam tego dosyć. Mam w dorobku dwa złote medale mistrzostw Polski. I bardzo chciałabym doświadczyć smaku kolejnego mistrzostwa Polski, właśnie w barwach BKS Aluprof Bielsko-Biała. Ponadto, kiedy przyszłam do Bielska na stronach internetowych zaczęły się pojawiać nieprzychylne mi komentarze. Wielu kibiców już na starcie przekreśliło mnie, mówiąc że był to chybiony transfer. To dla mnie dodatkowa motywacja. Mam coś do udowodnienia. Myślę, że jestem w dobrej formie i mogę bardzo pomóc bielskiej drużynie w walce o najwyższe laury w kraju. Mamy ciekawą drużynę. W trakcie tegorocznych przygotowań naprawdę duże wzmocnienia zostały dokonane w dwóch klubach – w Muszyniance Muszyna i u nas. Moim zdaniem, te drużyny z pewnością powalczą o tytuł mistrza kraju – analizuje skrzydłowa Beata Strządała.

„Beti” nie wie, czym sobie zasłużyła na niezbyt pochlebne opinie, które pojawiły się gdy odchodziła z Farmutilu. – No właśnie sama nie wiem. Łaska kibica na pstrym koniu jeździ. Kiedy zdobywałam punkty, a drużyna wygrywała, byłam ulubienicą publiczności. Kiedy postanowiłam odejść, posypały się gromy. Już po raz drugi (wcześniej po odejściu z Kalisza) doświadczam tego, że zawodniczka dopiero po odejściu z klubu, dowiaduje się, co kibice o niej naprawdę myślą. Przy czym pragnę zaznaczyć, że wielu kibiców z Piły było naprawdę fantastycznych i z pewnością ich nie zapomnę. Liczę również na dobre przyjęcie przez bielską publiczność – kończy siatkarka.

źródło: super-nowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved