Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Agata Więcek zostaje, powrót Michaliny Wojciechowskiej

Agata Więcek zostaje, powrót Michaliny Wojciechowskiej

fot. archiwum

Agata Więcek, Michalina Wojciechowska, Natalia Marszałkiewicz oraz Natalia Sikorska - to kolejne cztery zawodniczki, na które w nadchodzącym sezonie drugoligowym będzie mógł liczyć Jerzy Pater - szkoleniowiec Sokoła Mogilno.

Mogileńskich kibiców na pewno ucieszy informacja, iż na grę w Sokole (trzeci sezon z rzędu) zdecydowała się Agata Więcek. Bardzo lubiana przez mogileńską widownię zawodniczka, z sezonu na sezon radzi sobie na siatkarskim parkiecie coraz lepiej i na pewno będzie silnym punktem zespołu seniorek w nadchodzącym sezonie ligowym.

Po dwuletniej przerwie (wypożyczenie do Pałacu II Bydgoszcz), powraca do Mogilna wychowanka Sokoła – Michalina Wojciechowska. Mierząca 182 cm wzrostu środkowa, ukończyła w minionym sezonie wiek juniorki. W związku z podjęciem studiów stacjonarnych w Bydgoszczy, zdecydowała się na kontynuowanie siatkarskiej kariery w Sokole.

Wiadomo już, które z zawodniczek Budowlanych Toruń, zasilą mogileński klub w zamian za roczne wypożyczenie Malwiny Konkolewskiej. W nadchodzącym sezonie ligowym w Sokole zagrają torunianki – Magdalena Pater, Natalia Sikorska i Natalia Marszałkiewicz. Wszystkie trzy siatkarki, oprócz występów w drużynie seniorek, będą mogły również reprezentować mogileński klub w rozgrywkach juniorek.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved