Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Martin Nemec w Ziraatbanku Ankara

Martin Nemec w Ziraatbanku Ankara

Grający na pozycji przyjmującego w reprezentacji Słowacji, Martin Nemec, w nadchodzącym sezonie występował będzie w lidze tureckiej. Zawodnik grający ostatnio we francuskim Rennes podpisał kontrakt z Ziraatbankiem Sport Ankara.

Zgadza się, w nowym sezonie zagram w Turcji. Jestem zadowolony, że udało się doprowadzić do końca wszystkie formalności i transfer został sfinalizowany – skomentował zawodnik, syn bardzo znanego byłego reprezentanta Słowacji Richarda Nemca . Siatkarz przebywa obecnie na krótkich wakacjach w Egipcie, ale już na początku przyszłego tygodnia stawi się w swoim kraju, gdzie jego reprezentacja przygotowywać się będzie do wrześniowych mistrzostw Europy.

Oczywiste jest, że Nemcowi drogę do ligi tureckiej otworzyła bardzo dobra gra w rozgrywkach Ligi Europejskiej. Słowacy w grupie C zajęli pierwsze miejsce, wyprzedzając o jeden punkt właśnie drużynę narodową Turcji.

Przypomnijmy, że w lidze tureckiej zagra także przyjmujący reprezentacji Polski – Zbigniew Bartman . Polak będzie bronił barw Halkbanku Ankara.źródło: reprezentacja.net, svf.sk

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved