Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Liga bułgarska: Finał gwarantem wyjazdu za granicę

Liga bułgarska: Finał gwarantem wyjazdu za granicę

Czerno more Bask, klub w którym występuje Wladislaw Aleksandrow ma jeden cel na nowy sezon - finał ligi. Wtedy zawodnicy z Warny otrzymają pozwolenie na wyjazd za granicę.

Jak powiedział Strefie Siatkówki zawodnik, już 1 sierpnia Czerno more rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu. Cel jaki postawił przed zawodnikami, prezydent klubu, Krasimir Iliew jest jeden – gra w finale rozgrywek. – Zostaję w Czerno more na kolejny sezon, choć miałem propozycje z Francji i Włoch – mówi Aleksandrow. – Prezydent obiecał nam jednak, że jeśli zagramy w finale bułgarskiej ligi wtedy dostaniemy pozwolenie na wyjazd za granicę.

Czerno more się wzmacnia. Klub rozmawia z dwoma zagranicznymi zawodnikami na pozycję rozgrywającego oraz atakującego. Szefowie Czerno more nie chcą jednak podawać póki co konkretnych nazwisk. Pewne jest, że w zespole zostanie oprócz Aleksandrowa również Miroslaw Gradinarow. Pewne stało się odejście Borisa Jankowa, a Milen Stojanow rozważa propozycje z Francji.W ubiegłym sezonie zespół z Warny odpadł w ćwierćfinale ligi. Lepsza okazała się wtedy drużyna Marek Junion Iwkoni, która w trzech spotkaniach wyeliminowała Czerno more z walki o medal.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved