Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > turnieje światowe > Australijskich przygotowań do mistrzostw Azji ciąg dalszy

Australijskich przygotowań do mistrzostw Azji ciąg dalszy

Przyjmujący Jastrzębskiego Węgla, Igor Yudin nie narzeka na nudę podczas przerwy między sezonami PLS. Wraz z reprezentacją Australii przygotowuje się do mistrzostw Azji i Oceanii. Wkrótce znów przyleci do Europy.

W najbliższą środę lecimy na tydzień do Indii, gdzie zagramy jakiś towarzyski turniej – mówi specjalnie dla Strefy Siatkówki, Igor Yudin. – Musieliśmy poddać się serii zastrzyków przeciwko różnego rodzaju ichniejszym chorobom. Wszyscy przestrzegają nas przed indyjskimi potrawami i napojami – dodaje zawodnik. Yudin przyznał, że będzie to jego pierwsza wizyta w tym jakże egzotycznym kraju.

Prosto z Indii, reprezentanci Australii wracają do Europy. Jak pisaliśmy na przełomie maja i czerwca zespół odbył tournee po Belgii oraz Francji. Teraz Yudin i spółka zagrają w Grecji. – Z tego co wiem zaplanowano nam trzy sparingowe spotkania z reprezentacją Grecji. Potem lecimy na kolejne mecze towarzyskie do Tunezji. – relacjonuje przyjmujący Jastrzębskiego Węgla.Wszystko to ma jak najlepiej przygotować Australię do czekających ich na początku września mistrzostw Azji i Oceanii. Jak twierdzi Yudin, jego zespołowi bardzo zależy na zwycięstwie bowiem da im to prawo gry w Pucharze Świata w Japonii, co z kolei może stać się przepustką do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.

Do Europy polecą następujący zawodnicy:

rozgrywający:  Matt Young, Brett Alderman
atakujący:    Igor Yudin, David Ferguson
środkowi:    Dan Howard, Luke Campbell, Andrew Grant
przyjmujący:   Ben Hardy, Nathan Roberts, Andrew Earl
         Paul Carroll
libero:     Phil DeSalvo

* Z Igorem Yudinem rozmawiała Anna Więcek – Strefa Siatkówki

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
turnieje światowe

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved