Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Tina Lipicer w CSKA Moskwa

Tina Lipicer w CSKA Moskwa

Tina Lipicer-Samec, grająca ostatnio w drużynie Muszynianki-Fakro Muszyna opuszcza piątą ekipę Ligi Siatkówki Kobiet ubiegłego sezonu i przenosi się do Moskwy. Siatkarka w stolicy Rosji spotkała się z polskim piłkarzem, Dawidem Janczykiem.

Tina, w ubiegłym sezonie była jedną z podstawowych zawodniczek Muszynianki Fako Muszyna jednak wyniki klubu nie były zadawalające i po sezonie w ekipie prowadzonej przez trenera Serwińskiego doszło do sporych zmian. Kontrakt z muszyńskim klubem podpisały między innymi Joanna Mirek, Mariola Zenik oraz Aleksandra Przybysz. Natomiast Tina Lipicer-Samec w przyszłym sezonie zagra w CSKA Moskwa gdzie z pewnością może liczyć na większe zarobki niż w Muszyniance.

Jest to już kolejny w ostatnich dniach transfer z polskiej ligi do CSKA Moskwa. Ostatnio kontrakt z tym klubem podpisał także wychowanek Sandecji David Janczyk uważany za jednego z najlepszych polskich piłkarzy młodego pokolenia. Były piłkarz Legii Warszawa i Tina Lipicer-Samec spotkali się w środę, gdy siatkarka zmierzała do siedziby rosyjskiego klubu żeby podpisać roczną umowę.

źródło: Gazeta Krakowska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet, siatkówka światowa

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved