Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Makowski podpatruje Bonittę

Makowski podpatruje Bonittę

Były szkoleniowiec bydgoskiego Centrostalu Piotr Makowski, przez tydzień oglądał w Szczyrku, jak pracuje z reprezentacją Polski kobiet, Marco Bonitta. Wiadomo już, że w Centrostalu będzie w nowym sezonie trenerem koordynatorem.

Makowski był w Szczyrku, gdzie Polki przygotowują się do World Grand Prix razem ze szkoleniowcem juniorek bydgoskiego Pałacu – Rafałem Gąsiorem. – Nie ma tym niczego nadzwyczajnego. Trener Bonitta powiedział, że można przyjechać i popatrzeć. Robiłem to już wcześniej kiedy w Bydgoszczy byli ze swoimi ekipami Andrzej Niemczyk i Raul Lozano – mówi Piotr MakowskiOd każdego z nich można coś skorzystać i jedno czy drugie ćwiczenie potem stosować we własnej pracy – dodaje były szkolenowiec Centrostalu.

W reprezentacji Bonitty, która 3 sierpnia od turnieju w Rzeszowie zaczyna starty w World Grand Prix, jest jedna siatkarka Centrostalu, libero Dominika Leśniewicz, walcząca o miejsce w składzie z Mariolą ZenikMam nadzieję, że Bonitta da Dominice szansę. Nie stoi na straconej pozycji w rywalizacji z Mariolą – zaznacza Makowski.Przypomnijmy, że po trzech latach pracy został on przez szefów klubu odsunięty od prowadzenia pierwszego zespołu (zdobył w tym czasie w lidze srebro i dwa razy 4. miejsce). Pozostał jednak w klubie jako trener koordynator. – Mam się opiekować trenerami grup młodzieżowych i jeśli zajdzie taka potrzeba pomoc sztabowi pierwszego zespołu – kończy Makowski

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved