Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Kto będzie rozgrywał w PLKS Pszczyna

Kto będzie rozgrywał w PLKS Pszczyna

fot. archiwum

W dzisiejszej siatkówce pozycja rozgrywającego jest kluczowa, a to oznacza, że znalezienie kogoś dobrego na to miejsce jest niezwykle trudne. Przed takim problemem stoi PLKS Pszczyna, który wciąż pozostaje bez rozgrywającej, po tym jak Anna Kaczmar wróciła do BKS Bielsko-Biała.

A że w klubie nie było drugiej rozgrywającej, a w drużynie rezerw Marta Losoń cały czas zmagała się z urazami i nie była w optymalnej formie, sytuacja PLKS staje się nie do pozazdroszczenia. Tym bardziej, że szybko upadł pomysł ponownego przekwalifikowania Katarzyny Brzezowskiej z libero na rozgrywającą. Tak może się stać tylko w sytuacji awaryjnej.

 

Na celowniku była Natalia Staniucha z SMS Sosnowiec ( przyp.red: jednak podpisała ona kontrakt z innym pierwszoligowcem Sokołem Chorzów). Według zapewnień działaczy kadra zostanie domknięta jeszcze przed pierwszym treningiem, który ma się odbyć pod koniec lipca. Wtedy też rozpocznie się proces budowania nowej, odmłodzonej drużyny, która ma powalczyć o pewne utrzymanie w I lidze. 

Tymczasem zmieniła się siedziba biura PLKS, które obecnie sąsiaduje z sekcją Iskry Pszczyna przy ulicy Basztowej. 1 sierpnia ruszy również zaktualizowana strona internetowa zespołu.

źródło: Dziennik Zachodni, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved