Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Katarzyna Ubran i Joanna Wiatr pierwsze w Mrągowie

Katarzyna Ubran i Joanna Wiatr pierwsze w Mrągowie

Niedzielny finał trzeciej edycji Simplus Cup 2007-Mistrzostw Siatkówki Plażowej Kobiet, odbył się w Mrągowie, i zgromadził na plaży przy ulicy Grunwaldzkiej rzeszę kibiców. Najlepsze pary w Polsce zgotowały fanom niesłychane widowisko.

W finałowym pojedynku spotkały się reprezentujące Tatarek Team, Katarzyna Ubran i Joanna Wiatr z parą Magdalena Michoń-Szczytowicz i /Agnieszka Wołoszyn[/b]. Po fascynującej i bardzo wyrównanej walce w pierwszych dwóch setach, o zwycięstwie musiał zadecydować tie-break. Szczególną formą błysnęła para dwudziestolatek, studentek AWF Katowice Urban/Wiatr, które po zaciętym pojedynku powtórzyły zwycięstwo z Kołobrzegu. Każda z nich zdobyła tym samym po 100 punktów, które pozwoliły im przesunąć się na drugie miejsce w tegorocznym rankingu PZPS. Aktualne liderki – Michoń-Szczytowicz/Wołoszyn, utrzymały prowadzenie mimo porażki.

Emocjonujący finał, pełne trybuny i piękna mazurska sceneria to sukces trzeciej edycji mistrzostw. Swoje zadowolenie po zakończeniu turnieju wyraziła przedstawicielka sponsora głównego, podkreślając, że Simplus Cup w Mrągowie wpisuje się w strategię firmy wspierającej już od lat region mazurski.Na trybunach obecna była również burmistrz Mrągowa, Pani Otylia Siemieniec. Miasto jest patronem i wielkim zwolennikiem Simplus Cup. Prawdopodobnie dlatego udało się przeprowadzić tu dodatkową imprezę w ten weekend, która wcześniej zaplanowana była w Jarosławcu. W przyszłym tygodniu, w terminie 19-21 lipca, Simplus Cup ponownie zagości w Mrągowie.

Wyniki Simplus Cup 2007, 13-15 lipca, Mrągowo

1. Katarzyna Ubran/Joanna Wiatr
   (Tatarek Team)
2. Magdalena Michoń-Szczytowicz/Agnieszka Wołoszyn
   (Tatarek Team)
3. Dorota Wojtczak/Anna Białobrzeska
   (MMKS Dąbrowa Górnicza)
4. Justyna Lademann/Agnieszka Kucypera
   (Nordea Bank Gdynia)

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved