Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Kadra B jedzie do Włoch

Kadra B jedzie do Włoch

Siatkarze kadry B, przygotowujący się do startu w Uniwersjadzie w Bangkoku, spotkali się dziś na zgrupowaniu w Spale. Stamtąd, po dwóch dniach treningów, podopieczni Krzysztofa Felczaka jadą na dziesięć dni do Włoch.

Zaczynamy od popołudniowego treningu, jutro mamy też dwa treningi i wyjeżdżamy do Włoch na obóz przygotowawczy. Tam mamy rozegrać kilka spotkań oficjalnych z włoską kadrą B – mówi libero reprezentacji Paweł Rusek.

Paweł podobnie jak jego koledzy z kadry B przez ostatnie dni wypoczywał i kibicował reprezentacji w rozgrywkach Ligi Światowej. – Szkoda tych przegranych, chociaż uważam, że czwarte miejsce w Lidze Światowej to jest ogromny sukces. Ponownie okazało się, że Brazylia jest poza zasięgiem. Myślę jednak, że Polaków stać na dużo lepszą grę. Na finałach był tak wyrównany poziom, że gdyby dziś Polacy zgrali z Brazylią to jestem pewny, że nasi by wygrali.W środę zawodnicy kadry B udają się do Costa Volpino, gdzie rozegrają cztery spotkania sparingowe z Włochami B.

Costa Volpino to duży ośrodek włoskiej siatkówki, gdzie trenują i rozgrywają sparingi seniorskie i juniorskie reprezentacje Italii.

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved