Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Jerzy Dudek: Czapki z głów przed polskimi kibicami

Jerzy Dudek: Czapki z głów przed polskimi kibicami

fot. archiwum

- "Spodek" nie odleciał. Chyba tak najkrócej da się skomentować fakt, że nasza reprezentacja nie stanęła na podium tej edycji Ligi Światowej. Wszyscy mieliśmy chrapkę na zwycięstwo, będąc gospodarzem tej imprezy - mówi Jerzy Dudek.

Poziom rywali w Katowicach był jednak bardzo wysoki, a o dwóch porażkach reprezentacji Polski zadecydowała dyspozycja dnia.

 

Wśród najlepszych drużyn siatkarskich na świecie panuje olbrzymia rywalizacja. Różnice pomiędzy 5-6 czołowymi reprezentacjami są minimalne, przez co mecze mają często dramatyczny przebieg. Każdy może wygrać z każdym, choć… Brazylia i tak na końcu okazuje się najlepsza. W Katowicach "canarinhos" wygrali zasłużenie, mając w swoich szeregach fenomenalnie grającego rozgrywającego, Ricardo, którego słusznie wybrano na MVP turnieju – dodaje znakomity bramkarz, wielokrotny reprezentant Polski w piłce nożne. 

Na największe słowa pochwały zasłużyli jednak wspaniali fani! Czapki z głów przed polskimi kibicami! Atmosfera, jaką stworzyli na trybunach, jest świetnym przykładem dla fanów piłki nożnej, choć wiem, że wielu z nich jeździ też na mecze siatkówki – kończy Jerzy Dudek .

źródło: jerzydudek.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved