Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Turniej z rekordem

Turniej z rekordem

Sebastian Sobczak z Jakubem Buckim zwyciężyli w trzecim z cyklu turniejów Grand Prix Radomia w siatkówce plażowej. Tym razem rywalizacja drużyn toczyła się nad zalewem w Toporni koło Przysuchy, a wzięło w nej udział aż 18 par.

Jak do tej pory sobotnie rozgrywki organizowane przez Radomskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej zgromadziły na starcie rekordową ilość par. W Toporni do zmagań przystąpiło bowiem 18 duetów. W związku z tym zmieniono system rozgrywek i siatkarze w eliminacjach i półfinałach rozgrywali tylko po jednym secie.

Sebastian Sobczak i Jakub Bucki triumf w turnieju zapewnili sobie już w dwusetowym spotkaniu, w którym pokonali braci Michała i Bartłomieja Korycińskich. W meczu o trzecie miejsce Damian Słomka i Sylwester Janek zwyciężyli z Karolem Wojcieszkiem i Janem Ślażyńskim. Piątą lokatę zajęli Piotr Skrok i Daniel Górski, a szóstą – Tomasz Kosno i Bartłomiej Kiernoz.Cztery następne turnieje cyklu rozegrane zostaną w Radomiu nad zalewem na Borkach. Natomiast na podsumowujący Grand Prix turniej, w którym wystąpią najlepsze pary, siatkarze ponownie udadzą się do Toporni.

Klasyfikacja punktowa Grand Prix po trzech turniejach:
1. Słomka, Janek - po 120 pkt,
2. Gutkowski - 90 pkt,
3. Górski - 60 pkt,
4. Wojcieszek, Ślażyński, Skrok, Sobczak, Bucki - po 50 pkt.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved