Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Morze Bałtyk wystąpi w rozgrywkach II ligi

Morze Bałtyk wystąpi w rozgrywkach II ligi

Ostatnie doniesienia prasowe wskazywały, że nad szczecińską męską siatkówką wiszą czarne chmury. Obawiano się, że drużyna nie przystąpi do rozgrywek. Ale zabiegi kierownictwa klubu o środki finansowe na działalność, dały efekty.

Po ostatnich rozmowach z Prezydentem Miasta Morze Bałtyk Szczecin otrzymało od władz miasta deklarację pomocy finansowej. Dlatego też w piątek 13 lipca 2007 r. zapadła decyzja o zgłoszeniu zespołu Klubu Sportowego Morze Bałtyk Szczecin do rozgrywek II ligi Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Decyzją PZPS podobnie jak w latach ubiegłych szczecińska drużyna zagra w grupie 1, a rozgrywki rozpocznie 20 października 2007 r. W porównaniu do ubiegłego sezonu, siatkarze z miasta Gryfa spotkają się po raz pierwszy z zespołami MKS Cuprum Lubin i MKS MDK Trzcianka (beniaminki) i z Juventurem Wałbrzych, który w ubiegłym sezonie odpadł z rywalizacji o I ligę po barażach z Treflem Gdańsk.II liga mężczyzn – gr. I

KS Joker Piła - kujawsko-pomorskie
MKS Cuprum Lubin - dolnośląskie
STS Olimpia Sulęcin - lubuskie
KS Morze Bałtyk - zachodniopomorskie
AZS UAM Poznań - wielkopolskie
AZS Zielona Góra - lubuskie
MSKS Orion Sulechów - lubuskie
MKS MDK Trzcianka - wielkopolskie
AZS Ikar Legnica - dolnośląskie
TS Juventur Wałbrzych - dolnośląskie

Ponadto Klub ma w planach zgłoszenie jednego zespołu do rozgrywek młodzieżowych w kategorii kadet lub junior. Jednak ostateczna decyzja w tym zakresie zostanie podjęta po rozpoczęciu roku szkolnego, kiedy znany już będzie stan liczebny zawodników w kategoriach młodzieżowych.

źródło: morzebaltyk.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved