Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Łukasz Kadziewicz: Zagrałem źle

Łukasz Kadziewicz: Zagrałem źle

fot. archiwum

- Nie pomogły mury. Nie pomogli wspaniali kibice. Może zabrakło nieco doświadczenia. Zawiedliśmy. Chylimy nisko czoła przed Brazylijczykami, którzy nie zagrali fenomenalnie, ale okazali się lepsi od nas - powiedział Łukasz Kadziewicz.

To nie jest czas, to nie jest moment na wygranie ważnej imprezy. Musimy jeszcze trochę poczekać. Pamiętajmy jednak, gdzie byliśmy rok temu. Patrzmy w przyszłość, analizujmy. Mogę tylko pogratulować Brazylijczykom zwycięstwa. Może nasze pięć minut nadejdzie w mistrzostwach Europy – podkreślił Kadziewicz .

 

Nie będę oceniał drużyny. Mogę mówić o sobie. Zagrałem źle. Zaczyna mnie wkurzać Ricardo, który "zawiązał" mnie na środku, mimo że nie pokazał fenomenalnego kunsztu. Zagrał poprawnie, a ja się nie dostosowałem do poziomu – ocenił samokrytycznie reprezentant Polski. 

Chcielibyśmy stanąć na podium tak dużej imprezy jaką jest Liga Światowa. Podziękować naszej wspaniałej publiczności, bo byli zawsze z nami. Są po prostu fantastyczni. Na pewno zrobimy wszystko, żeby wygrać z USA – zakończył Kadziewicz .

źródło: interia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved