Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Daniel Pliński: Kiedyś ich ogramy

Daniel Pliński: Kiedyś ich ogramy

fot. archiwum

- Mieliśmy wielką nadzieję, że ogramy Brazylię. Moim zdaniem byliśmy blisko. O naszej porażce zadecydował pierwszy set - powiedział środkowy polskiej reprezentacji, Daniel Pliński.

Przy stanie 23:23 mieliśmy szansę wyjść na prowadzenie, ale popełniliśmy błędy. Taka jest siatkówka, kto tych błędów popełni mniej, wygrywa spotkanie – dodał Pliński .

 

Moim zdaniem rozegraliśmy dobre zawody. Zabrakło nam trochę szczęścia. Jesteśmy blisko, jak nie na równi z wielką Brazylią. Decyduje dyspozycja dnia. Może być tak, że w innym dniu my wyszlibyśmy z konfrontacji zwycięsko. Zadecydowały dwie, trzy piłki w każdym secie. Z Francuzami i Amerykanami w końcówkach, to my byliśmy lepsi. W sobotę lepsi byli Brazylijczycy. Moim zdaniem jesteśmy bardzo blisko Brazylii. Zrobiliśmy krok do przodu. Trochę czasu, trochę treningu i na pewno kiedyś ich ogramy – zapewnił reprezentant Polski. 

Nie ma możliwości, żebyśmy odpuścili mecz z USA. Mamy ogromną chęć wskoczenia drugi raz z rzędu na "pudło" ważnej imprezy. A przy naszym trenerze nie grozi nam brak koncentracji i mobilizacji – zakończył Pliński .

źródło: interia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved