Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Clayton Stanley: Półfinał z Rosją, czemu nie

Clayton Stanley: Półfinał z Rosją, czemu nie

fot. archiwum

Drużyna USA nie miała zbyt wiele do powiedzenia w meczu z Polską. Mimo drugiej, zaciętej partii, zakończył się on gładkim zwycięstwem gospodarzy. Clayton Stanley po meczu mówił, że USA jest gotowe na półfinał z Rosją.

Polacy zagrali bardzo dobry mecz a my popełniliśmy zbyt dużo błędów . – stwierdził po meczu atakujący Stanów Zjednoczonych. – To byłby całkiem dobry mecz gdyby nie błędy, byłby zdecydowanie jeszcze lepszy. Nie jestem rozczarowany z tego co dzisiaj pokazaliśmy, ponieważ w gruncie rzeczy to była całkiem niezła siatkówka.

 

Podczas meczu zawodnikowi przydarzyła się śmieszna sytuacja, w której przepuszczona przez niego piłka wpadła jednak w boisko. – To było bardziej szczęście niż celowe zagranie. Żaden z kolegów nie krzyczał abym brał tą piłkę, więc ją puściłem . 

Stanley nie jest osobą przesądną i nie wierzy w piątek, trzynastego. – Gram z trzynastką na koszulce i nie zwróciłem nawet uwagi na to, że dzisiaj jest piątek trzynastego. Zdecydowanie nie przykładam do tego wagi.

 

Zawodnik przyznał, że półfinał przeciwko Rosji nie stanowi dla niego żadnego problemu. – Bardzo lubię grać przeciwko Rosji i cieszę się, że zmierzymy się z nimi w półfinale. Grają bardzo dobrze blokiem, ale myślę, że będzie dobrze. – stwierdził Stanley. – Znamy się bardzo dobrze z ligi rosyjskiej, to na pewno mi pomoże.

 

* Z zawodnikiem rozmawiała Anna Więcek – Strefa Siatkówki

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved