Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Zawodnicy Resovii odpoczywają, działacze nie próżnują

Zawodnicy Resovii odpoczywają, działacze nie próżnują

Siatkarze Asseco Resovii rozjechali się po niemal całej Europie. Mają bowiem jeszcze niespełna dwa tygodnie zasłużonego odpoczynku. Klubowi kadrowicze jednak nie odpoczywają... Pełne ręce roboty mają też działacze rzeszowskiego klubu.

Oczy kibiców siatkówki z całego świata zwrócone są obecnie na Katowice, ale fani kompletnie przebudowanej Resovii nasłuchują każdej informacji o swoim teamie. – Załatwialiśmy m.in. w federacji serbskiej wydanie certyfikatów dla obu naszych nowych zawodników z tego kraju – Ivana Ilicia i Aleksandra Mitrovica – informuje Marek Karbarz, dyrektor sportowy Resovii. – Dokumenty są już w Rzeszowie, dzięki czemu mogliśmy przystąpić do załatwiania formalności związanych z uzyskaniem dla nich pozwolenia na pracę i tym samym legalną grę w naszej drużynie. Podobne dokumenty musi mieć Kubańczyk Ihosvany Hernandez Rivera. Dla niego certyfikat wyda Europejska Federacja Siatkówki. – Spodziewamy się przesyłki lada dzień. Na pewno zdążymy załatwić na czas wszystkie niezbędne dokumenty i formalności – zapewnia Karbarz.

Szefowie klubu prowadzą rozmowy z firmami na temat sponsorowania przez nie zespołu Resovii w nadchodzącym sezonie. Jak się dowiedział dziennik „Nowiny” negocjacje są obiecujące, ale raczej żaden z nowych darczyńców naszej eksportowej drużyny nie wejdzie w jej nazwę. Resoviacy powrócą z urlopów do pracy 23 lipca. W tym dniu odbędzie się pierwszy trening z udziałem „starych” i nowych zawodników, z wyjątkiem kadrowiczów. Decyzje odnośnie cen biletów i karnetów na mecze Resovii oraz terminu ich sprzedaży, nie zostały jeszcze podjęte.* więcej w dzienniku „Nowiny”

źródło: Dziennik Nowiny

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved