Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Wladimir Nikolow: Po prostu zagraliśmy źle

Wladimir Nikolow: Po prostu zagraliśmy źle

fot. archiwum

Bułgaria dość gładko uległa Rosji, nie udało się jej powtórzyć sukcesu z pierwszego dnia turnieju w Spodku. Wladimir Nikolow mówi, że zawiódł blok oraz zagrywka, które w meczu z Brazylią funkcjonowały bez zarzutu.

Po prostu lepszy zespół wygrał mecz – skwitował spotkanie z Rosją, Wladimir Nikolow . – Nasza zagrywka nie przynosiła już tyle szkody rywalom co w meczu z Bułgarią. To był nasz główny problem. Nie wiem dlaczego tak się stało, nie umiem odpowiedzieć na to pytanie. Po prostu zagraliśmy źle .

 

Zawodnik przyznał, że jego zespól popełnił kilka błędów, do których na pewno zalicza się zagrywanie na Werbowa, który każdą praktycznie piłkę przyjmował w punkt. – Jestem bardzo rozczarowany z tego wyniku i stylu w jakim zagraliśmy, zwłaszcza z mojego występu nie mogę być zadowolony. Mieliśmy szanse na zwycięstwo zarówno w pierwszym jak i w drugim secie, gdyż walka była całkiem wyrównana, ale popełniliśmy zbyt dużo błędów w serii. Błędem było przede wszystkim zagrywanie na Werbowa, co kilku naszych zawodników ciągle czyniło . 

Rachunek jest prosty, jeśli Brazylia pokona Rosję, Bułgarzy odpadną z turnieju. – Nie chciałbym prorokować meczu Brazylii z Rosją. Brazylia musi wygrać, ale jeśli to zrobimy my jedziemy do domu. Takie jest życie. Będę z całych sił kibicował jutro Rosjanom, ale Brazylia mimo wszystko jest lepszym zespołem . – skwitował Nikolow .

 

* Z zawodnikiem rozmawiała Anna Więcek – Strefa Siatkówki

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved