Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > W. Krebok: Cieszę się, że będą mógł pracować z dziewczynami

W. Krebok: Cieszę się, że będą mógł pracować z dziewczynami

W poniedziałek trenerem siatkarek BKS Aluprof został Wiktor Krebok. Jego kandydaturę wybrano w drodze kobkursu. Cieszę się, że będę mógł z dziewczynami pracować jeszcze jeden sezon - przyznaje szkoleniowiec bielszczanek.

Teraz, gdy wiem, że wygrałem konkurs, mogę spokojnie przygotowywać się do dalszej pracy – dodaje Krebok, który notabene w minionym sezonie prowadził drużynę z Bielska-Biełej.W konkursie udział wzięło pięciu kandydatów: Turek, Słowak, Francuz i dwóch Polaków. Jak odpowiadają w klubie na to pytanie dlaczego właśnie Wiktor Krebok słyszy sie odpowiedź, że to była najlepsza z kandydatur. W zespole BKS doszło do kilku zmian kadrowych. Pojawiły się m.in. Anna Kaczmar, Karolina Ciaszkiewicz, Natalia Bamber i Beata Strządała.

Niektóre nazwiska sam wskazywałem – przyznaje trener. – Natalia powinna z powodzeniem zastąpić Anię Podolec. Szkoda, że nie mamy drugiej, bardziej doświadczonej rozgrywającej. Ale ta młoda dziewczyna (Anna Kaczmar – przyp. red.) jest bardzo ambitna – uważa Krebok. Według trenera Wiktora Kreboka sytuacja kadrowa zespołu jest lepsza niż w poprzednim sezonie. Siatkarki BKS Aluprof Bielsko-Biała mają wolne do końca lipca. W sierpniu rozpoczną przygotowania do nowego sezonu.

źródło: bielsko.biala.pl, Dziennik Zachodni

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved