Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Pierre Pujol: Trzymam kciuki za Polaków

Pierre Pujol: Trzymam kciuki za Polaków

fot. archiwum

Francuzi bardzo szybko pożegnali się z turniejem finałowym Ligi Światowej. Porażki z Polską oraz USA wykluczyły ich z dalszej rywalizacji w Katowicach. Strefie Siatkówki Pierre Pujol mówi, że będzie kibicował teraz reprezentacji Polski.

Zagraliśmy dzisiaj naprawdę fatalnie, zwłaszcza w elemencie zagrywki oraz przyjęcia. To był jeden z gorszych meczów w naszym wykonaniu – przyznał po spotkaniu rozczarowany Pierre Pujol . – Zagraliśmy z Amerykanami cztery spotkania w fazie interkontynentalnej. Mimo to Priddy zagrał świetny mecz po raz kolejny, bardzo dobrze bronił nasze ataki .

 

Zawodnik przyznał, że przegrana nie wzięła się ze zmęczenia poprzednim pięciosetowym pojedynkiem z Polakami. – Fizycznie byliśmy dobrze przygotowani do tego turnieju, bardziej chodziło o taktykę i siatkarskie rzemiosło w tym meczu. Amerykanie zagrali po prostu bardzo dobry mecz a my nie potrafiliśmy się im przeciwstawić. To był klucz . 

Pierre Pujol zadeklarował, że będzie dopingował polską reprezentację. – Będę kibicował teraz Polakom. Gdy byłem młody zawsze byłem fanem siatkówki brazylijskiej, ale gdy przyjechałem do Katowic i zobaczyłem tych kibiców w hali, jestem przekonany, że będę kibicował Polakom. Nie wiemy, czy zostaniemy tutaj aż do finałów, ale chciałbym bardzo .

 

* Z zawodnikiem rozmawiała Anna Więcek – Strefa Siatkówki

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved