Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Pavel Abramov: Mieliśmy Bułgarów dobrze rozpracowanych

Pavel Abramov: Mieliśmy Bułgarów dobrze rozpracowanych

fot. archiwum

Rosjanie w godzinę rozprawili się z kadrą Bułgarii. Jak powiedział Strefie Siatkówki Paweł Abramow, zespół wierzy, że mecz przeciwko Brazylii również potoczy się po naszej myśli.

Zagraliśmy bardzo dobry mecz, wszyscy zawodnicy zagrali na bardzo wysokim poziomie . – mówił po meczu Pavel Abramov . – Bułgarzy wyglądali na nieco zmęczonych. Wiedzieliśmy czego możemy się po nich spodziewać, jak zagrają, więc niczym nas nie mogli zaskoczyć. Bardzo my zaskoczyliśmy ich swoją bardzo dobrą grą, to była główna przyczyna naszej wygranej .

 

Jak powiedział zawodnik, Rosjanie mieli bardzo dobrze rozpracowanych Bułgarów i byli przygotowani do tego meczu pod każdym kątem. – Oglądaliśmy ich mecze, nie mam na myśli tylko meczu z Brazylią, który obserwowaliśmy w Spodku, ale mieliśmy zapis ich meczów grupowych, obejrzeliśmy ich grę kilkakrotnie przed dzisiejszym spotkaniem, przygotowaliśmy się bardzo dobrze do tego pojedynku. Mieliśmy bardzo dobrze rozpracowanego ich rozgrywającego, wiedzieliśmy w każdym momencie jak zagra. To był nasz klucz . 

Zawodnik przyznał, że fakt, że trzech obecnych reprezentantów Bułgarii gra w Rosji na co dzień nie miał wielkiego znaczenia. – Tak samo jak my możemy powiedzieć coś na ich temat, oni mogą powiedzieć coś o nas, to działa w dwie strony. Jesteśmy dokładnie na tej samej pozycji .

 

Bułgarzy zagrali mecz z Rosją po pięciosetowym pojedynku z Brazylią. Rosjanie mieli środę wolną. – Ciężko stwierdzić, czy to z powodu tego, że mieliśmy jeden dzień więcej wolny pokonaliśmy Bułgarów – zastanawiał się Abramov . – W porządku, my mieliśmy więcej wolnego, ale zagraliśmy dzisiaj pierwszy mecz a pierwsze mecze na każdych turniejach są bardzo trudne dla każdego zespołu. Dla Bułgarii to był drugi mecz, więc z kolei mieli prawo być zmęczeni. Każda sytuacja ma swoje plusy i minusy .

 

Zawodnik ma nadzieję, że kolejny mecz, przeciwko Brazylii również zakończy się po myśli jego zespołu. – Mam nadzieję, że jutro zagramy równie dobry mecz jak dzisiaj. Musimy zagrać dobrze, właściwie nawet bardzo dobrze. Z moim palcem już wszystko po porządku, ale czy zagram od pierwszej piłki będzie zależało od trenera, ja czuję się już na siłach wyjść na parkiet w pierwszej szóstce .

 

* Z zawodnikiem rozmawiała Anna Więcek – Strefa Siatkówki

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved