Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Matej Kazijski: Mam nadzieję, że pozostaniemy w turnieju

Matej Kazijski: Mam nadzieję, że pozostaniemy w turnieju

fot. archiwum

Jeżeli Rosjanie pokonają Brazylię, w półfinale zagrają Bułgarzy i Rosjanie, jeśli przegrają, Bułgarzy wracają do domu. Matej Kazijski bardzo liczy na dobry wynik... dla Bułgarii.

To był bardzo trudny mecz dla nas, nie potrafiliśmy zagrać na takim poziomie jak wczoraj . – stwierdził po meczu Matej Kazijski . – Byliśmy być może trochę zmęczeni, może niezbyt dobrze przygotowani taktycznie. Na początku każdego seta traciliśmy kilka punktów w rzędu a potem próbowaliśmy to odrobić, niestety za każdym razem nam się to nie udawało .

 

Kazijski przyznał, że Rosjanie pokazali bardzo dobrą siatkówkę i nie pozwolili jego kolegom na wiele. – Rosjanie zagrali naprawdę świetny mecz, nie popełniali prawie wcale błędów i nie mieliśmy za bardzo możliwości aby im dorównać. Nie potrafiliśmy ani razu powstrzymać ich skutecznym blokiem. Ciągle atakowali przy pojedynczym albo na lecącym, mówiąc w skrócie na „półtora” bloku. Ciężko się broni tak silne ataki Rosjan, myślę, że to był klucz to ich wygranej . 

Rosjanie mieli jeden dzień więcej na przygotowanie do meczu niż Bułgarzy, którzy stoczyli w środę bój z Brazylią. – To mógł być mały plus dla Rosjan, że mieli jeden dzień więcej wolnego, mogli lepiej przygotować się do tego meczu. Ale nigdy nie można mówić, że tego typu rzeczy mogą przeszkadzać podczas meczu – dodał zawodnik.

 

Matej Kazijski ma nadzieję że jego drużyna zagra w półfinale, aby jednak tak się stało, Rosjanie muszą pokonać jutro Brazylię. – Mam nadzieję, że jutro zobaczę dobrą siatkówkę nie zamierzam kibicować żadnej z drużyn. Mam nadzieję, że wynik pozwoli nam na grę w półfinale .

 

* Z zawodnikiem rozmawiała Anna Więcek – Strefa Siatkówki

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved