Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Małgorzata Glinka przedłużyła kontrakt z Grupo 2002 Murcia

Małgorzata Glinka przedłużyła kontrakt z Grupo 2002 Murcia

Choć tak naprawdę chyba nikt nie przypuszczał, by Małgorzata Glinka w przyszłym sezonie mogła zagrać w innej drużynie, niż Grupo 2002 Murcia. Ostatecznie w tym tygodniu Polka renegocjowała oraz przedłużyła kontrakt z klubem z Murcji...

O warunkach nowego kontraktu przynajmniej na razie nic pewnego nie wiadomo. Trudno sobie jednak wyobrazić, aby nie były w pełni zadowalające dla zawodniczki, którą Prezydent Grupo – Evedasto Lifante, wymienia obok Rosjanki Ljubow Kilic, jako dwa filary zespołu w ubiegłym sezonie. Teraz, gdy Kilic postanowiła grać w Rosji, niewątpliwie Małgorzata Glinka bedzie pierwszoplanową gwiazdą Grupo 2002 Murcia. Głośno mówi się o tym, że zawodniczka która mocno przyczyniła sie do zdobycia przez Grupo mistrzostwa Hiszpanii, Pucharu Królowej i Top Teams Cup w tym roku, bedzie w następnym sezonie największą gwiazdą Superligi hiszpańskiej.

Razem z Małgorzatą Glinką, w Grupo 2002 Murcia bedzie grała znana Brazylijka, Jacqueline Carvalho, która w ubiegłym sezonie broniła barw Monte Schiavo Jesi, we włoskiej Serie A. Wiadomo także, że w ostatnich dniach z kluben przedłużyło umowy kilka innych zawodniczek, miedzy innymi: Dominikanka Priscilla Rivera oraz dobre Hiszpanki – Sara Pérez, Diana Castaño „Pitu” i Amaranta Fernández. Nowym Dyrektorem Generalnym został natomiast Paco Belmonte.

źródło: inf. własna, voleibolmurcia.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved