Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Liefke podpisze kontrakt w przyszłym tygodniu

Liefke podpisze kontrakt w przyszłym tygodniu

Jeżeli nic się nie zmieni Marco Liefke w przyszłym tygodniu podpisze kontrakt z Jadar Sport Radom. Były reprezentant Niemiec, w ostatnim sezonie występował w rozgrywkach włoskiej Serie A2, w zespole Salento d'Amare Taviano.

W poniedziałek Jadar Sport rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu. Na razie oficjalnie do radomskiego klubu potwierdzonych zostało trzynastu zawodników. Ostatnim ma być Marco Liefke, były atakujący reprezentanci Niemiec. Co prawda siatkarz podpisał wstępną umowę, ale oficjalnie graczem siódmego zespołu Polskiej Ligi Siatkówki stać ma się w przyszłym tygodniu.

Liefke będzie czwartym siatkarzem pozyskanym przez radomski klub w trakcie letniej przerwy w rozgrywkach. Wcześniej kontrakty podpisali Adam Nowik (Delecta Bydgoszcz), Piotr Lipiński (PZU AZS Olsztyn) i Bartosz Gawryszewski (Wkręt-met Domex AZS Częstochowa).Tak jak miało to miejsce wcześniej, z zespołem trenować będą Jakub Bucki, Damian Słomka i Wojciech Żaliński, wicemistrzowie Polski juniorów. Do końca nie jest wyjaśniona sprawa Kamila Gutkowskiego. Lider drugoligowego zespołu rezerw miał odejść do WTS Warka, ale najprawdopodobniej pozostanie w Radomiu. Możliwy jest więc scenariusz, że tak jak juniorzy występować będzie w KS Jadar, ale trenować z ekipą Jadar Sport.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved