Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Plamen Konstantinov: Rosjanie byli lepsi w bloku i serwisie

Plamen Konstantinov: Rosjanie byli lepsi w bloku i serwisie

fot. archiwum

Rosjanie pokonali dzisiaj dość gładko reprezentację Bułgarii. Na konferencji prasowej po tym spotkaniu, Plamen Konstantinov zauważył, że to zasługa ich dobrej gry w bloku i na zagrywce.

Vadim Khamuttskikh , kapitan reprezentacji Rosji: Bardzo się cieszę z dzisiejszego zwycięstwa, z wyniku, bo udało nam się wypełnić cały plan na to spotkanie. Popełniliśmy kilka niewielkich błędów, ale nie miały one znaczenia w ostatecznym rozrachunku. Będziemy chcieli poprawić jakość gry w kolejnych meczach.

 

Plamen Konstantinov , kapitan reprezentacji Bułgarii: Gratulacje dla rosyjskiej drużyny za zwycięstwo. Rosja grała lepiej od początku spotkania, duża różnica była również na środku bloku. Dużo lepiej również serwowali. Te dwa elementy zadecydowały o zwycięstwie Rosjan. W naszej grze kluczowym elementem jest mocna zagrywka, która dziś nam kompletnie nie wychodziła. Teraz już nie wszystko jest w naszych rekach, a rękach Brazylii i Rosji. Będziemy patrzeć na ten mecz. W tej chwili mamy różnicę punktów – 8. 

Martin Stoev , trener reprezentacji Bułgarii: Silny atak Rosjan nie pozwolił nam dziś wygrać. Bardzo dobrze funkcjonował też rosyjski blok była to różnica 10 punktów i to zadecydowało o naszej porażce. Jesteśmy rozczarowani porażką, może gdyby ten mecz potrwał trochę dłużej skończyłby się inaczej.

 

Vladimir Alekno , trener reprezentacji Rosji: Przede wszystkim jacy jesteśmy wspaniali nie muszę mówić. Jestem zadowolony, bo wypełniliśmy to, co sobie założyliśmy. To był pierwszy krok we właściwą stronę.

źródło: inf. prasowa, pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved