Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jadar przygotowania do sezonu zacznie od badań lekarskich

Jadar przygotowania do sezonu zacznie od badań lekarskich

Dwa zgrupowania, badania lekarskie oraz kilka turniejów i kilkanaście meczów sparingowych, tak w największym skrócie dla Jadaru Sport Radom wyglądać będą dwa miesiące poprzedzające inauguracje rozgrywek PLS-u w sezonie 2007/08.

Cała siatkarska Polska żyje obecnie rozgrywanym w Katowicach finałem Ligi Światowej. Trenerzy, zawodnicy czy działacze myślami coraz częściej wybiegają już w przyszłość. I nic dziwnego, bo właśnie w klubach siatkarskiej ekstraklasy rozpoczyna się właśnie gorący okres przygotowań. Podobnie jest w Radomiu.

Siódmy zespół poprzedniego sezonu treningi rozpocznie już w przyszłym tygodniu. Co prawda jeszcze w poniedziałek siatkarzy czekają badania lekarskie w Warszawie, ale od wtorku nastawić muszą się na ciężką pracę. Z zaplanowanego harmonogramu wynika, że już 20 lipca wyjadą na zgrupowanie do Spały. Dziewięciodniowy pobyt w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich zakończy pierwszy etap przygotowań.W sierpniu zawodnicy trenować będą w Radomiu, później wyjadą natomiast na kolejne zgrupowanie. Tym razem do Szczyrku, innego znanego ośrodka sportowego. W okresie przygotowawczym Jadar Sport rozegra serię spotkań kontrolnych. Na przykład już dzisiaj wiadomo, że 8-9 września radomianie gościć będą w Częstochowaie na turnieju zorganizowanym przez Wkręt-met Domex AZS.

Ponieważ Dariusz Luks przy kadrze B pełni rolę asystenta Krzysztofa Felczaka, w pierwszym okresie przygotowań do sezonu treningi prowadzić będzie Mariusz Wiktorowicz, drugi trener

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved