Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > I runda eliminacji do IO Sportowców Wiejskich „Pekin 2008”

I runda eliminacji do IO Sportowców Wiejskich „Pekin 2008”

W najbliższych dniach, siatkarki i siatkarze plażowi z gminy Mogilno wystąpią w II rundzie eliminacji do Igrzysk Olimpijskich Sportowców Wiejskich "Pekin 2008" w Jabłonowie Pomorskim. Panie pojadą na turniej do Sępólna Kraj., panowie będą rywalizowali w Złejwsi Wielkiej.

W ubiegłą niedzielę, para siatkarek Klaudia Szaban / Joanna Pawłowska, reprezentująca gminę Mogilno w I rundzie eliminacji olimpijskich, miała uczestniczyć w turnieju w Janowcu Wielkopolskim. W związku z wycofaniem się siatkarek plażowych z Kruszwicy i Barcina, doszło jedynie do meczu z parą reprezentującą Janowiec Wielkopolski – Ewelina Skrobacka / Małgorzata Bereźnicka. Mogilnianki przegrały w tym pojedynku 0:2 (16:21, 18:21), ale obie ekipy wywalczyły awans do dalszej części eliminacji, w których weźmie udział 18 par siatkarek plażowych.

W minionym tygodniu dokonano podziału grup eliminacyjnych w II rundzie kwalifikacji siatkarek i siatkarzy plażowych do Igrzysk Olimpijskich Sportowców Wiejskich „Pekin 2008” w Jabłonowie Pomorskim. W najbliższych dniach, siatkarki z Mogilna udadzą się na turniej do Sępólna Krajeńskiego, gdzie ich rywalkami będą, oprócz gospodyń, zawodniczki z Jeżewa.Panowie, którzy już wcześniej wygrali turniej I rundy kwalifikacji w Pakości, w kolejnej rundzie eliminacji pojadą do Złejwsi Wielkiej, gdzie oprócz gospodarzy, zmierzą się z parą reprezentującą gminę Kamień Krajeński. W tej części eliminacji wezmą udział 24 najlepsze pary siatkarzy plażowych. Do kolejnej rundy eliminacji, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn, awansują po dwie najlepsze pary z każdego z turniejów.

źródło: sokol.mogilno.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved