Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Gierak w Gwardii, białostoczanki w Ostrołęce

Gierak w Gwardii, białostoczanki w Ostrołęce

fot. archiwum

Ilona Gierak, która grała poprzednio w Czarnych Nike Węgrów, w przyszłym sezonie zagra we wrosławskiej Gwardii. 19-letnia przyjmująca jest wypożyczona do Wrocławia na jeden sezon.

Chcemy uciąć spekulacje co do przyszłości tej zawodniczki, o której mówi już kilka klubów. Ilona zagra w Gwardii u boku byłej węgrowianki Małgorzaty Kupisz i Roberta Kupisza, który jest tam drugim trenerem. Według zapowiedzi wrocławianki mają walczyć o powrót do ekstraklasy – powiedział dyrektor ZEO Nike Ostrołęka Jarosław Miałkowski .

 

Zdecydowałam się na Wrocław, choć miałam kilka innych propozycji. W Gwardii mam jednak największe szanse rozwoju, choć zdaję sobie sprawę, że ciężko będzie mi dostać się do podstawowego składu. O mojej decyzji przesądziła także osoba drugiego szkoleniowca Gwardii. Pan Robert Kupisz był moim pierwszym trenerem i chciałabym dalej z nim popracować – powiedziała sama zainteresowana. 

Co słychać w Ostrołęce? W tej chwili kadra zespołu jest bardzo szeroka, bo liczy ponad 20 siatkarek. Selekcja najlepszych ma nastąpić podczas obozu w Rajgrodzie. Najpewniej znajdą się wśród nich trzy byłe zawodniczki drugoligowego AZS Białystok: Anna Korol , Urszula Iwaniuk i Katarzyna Piwko.

 

Chcemy się liczyć w walce o awans – nawet podwójny. Nasz pierwszy zespół powalczy o zaplecze ekstraklasy, a rezerwy o awans do II ligi. Bardzo prawdopodobna jest występowanie naszych rezerw w Łochowie. Jest tam bardzo piękny, nowoczesny obiekt oraz wspaniała atmosfera – podsumował Miałkowski .

źródło: mwzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet, II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved