Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Abramow nie wie czy zagra w pierwszym meczu

Abramow nie wie czy zagra w pierwszym meczu

fot. archiwum

Paweł Abramow przed trzema tygodniami złamał palec. Niedawno zdjęto mu gips i twierdzi, że czuje się normalnie. - Nie wiem czy zagram w pierwszym meczu - mówi Abramow. Jeżeli zagra, będzie miał założony specjalny opatrunek.

Na razie nie próbowałem blokować. Trzymam się bardziej drugiej linii. Obecnie w miejscu złamania stworzyła się nowa tkanka kostna. Jest mocna, powinna wytrzymać – dodaje przyjmujący zespołu rosyjskiego. Jego trener Władimir Alekno bardzo liczy na tego zawodnika.

 

W przyszłym sezonie Paweł Abramow zagra w Iskrze Odincowo razem ze słynnym Brazylijczykiem Gibą , który jest również obecny w Katowicach.- Na razie nie było czasu porozmawiać. Przywitaliśmy się tylko na lotnisku. Tutaj jesteśmy rywalami – mówi Rosjanin. 

Brazylia w pierwszym spotkaniu spotka się z Bułgarią, z którą rok temu sensacyjnie przegrała w Moskwie na inaugurację turnieju Ligi Światowej 0:3. Czy w tym roku taki wynik jest możliwy?

 

Na pewno mecz będzie ciekawy – mówi Paweł Abramow . – Brazylijczycy przylecieli do Katowic w najmocniejszym składzie i wątpię, żeby oni chcieli przegrywać. Inna sprawa, że nie widziałem ich w akcji w tym sezonie. Nie wiem co tak naprawdę prezentują. Znam dobrze grę Bułgarii. Do pierwszego meczu turnieju w Katowicach solidnie się przygotowywaliśmy.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved