Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Transmisje w Polsat Sport z dużym rozmachem

Transmisje w Polsat Sport z dużym rozmachem

fot. archiwum

Telewidzowie Polsat Sport i telewizji Polsat zobaczą na żywo widowisko sportowe na najwyższym poziomie. Obraz pokażą aż 23 kamery, obsługiwane przez dwa najnowsze wozy transmisyjne, które przystosowane są do produkcji w systemie HD.

Sygnał trafi do kilkudziesięciu krajów świata. W realizacje zaangażowana jest ekipa licząca ponad 150 osób. W programie wezmą udział legendarni polscy siatkarze: Tomasz Wójtowicz , Ryszard Bosek , Marek Karbarz . Wywiady z zawodnikami przeprowadzał będzie były reprezentant kraju Marcin Prus , który w tym sezonie często był gościem studia w Polsat Sport. Relacje na żywo będzie można śledzić w kanale Polsat Sport przez prawie 7 godzin dziennie, od godz. 16.00 do 23.00.

 

Każdy mecz poprzedzi godzinna rozmowa z ekspertami w dwóch odrębnych studiach – jedno w hali (poprowadzi je Jerzy Mielewski) drugie przed katowickim Spodkiem (gospodarzem będzie Mateusz Borek). Redakcja zaplanowała specjalne stanowisko dla Ireneusza Mazura , który analizował będzie zagrywki taktyczne podczas wszystkich spotkań katowickiego finału. Po ostatnim meczu każdego dnia, transmisja potrwa jeszcze ponad godzinę. Widzowie zobaczą na żywo reakcje zawodników i kibiców, a eksperci w studiu przygotują dokładne omówienie i analizę meczu. 

Dziennikarze Polsatu Sport odwiedzać będą siedziby wszystkich ekip i na bieżąco relacjonować to, co dzieje się u rywali biało-czerwonych.

 

Telewizja Polsat pokaże mecze polskiej reprezentacji, a cały turniej transmitowany będzie w kanale Polsat Sport. Start w środę o godz. 16.00

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved