Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Radosław Panas: Piotrek zbierze kolejne doświadczenia

Radosław Panas: Piotrek zbierze kolejne doświadczenia

fot. archiwum

Jutro w katowickim Spodku zaczyna się finał Ligi Światowej. W turnieju zagra libero AZS Częstochowa - Piotr Gacek, który rywalizował o miejsce w składzie z Krzysztofem Ignaczakiem.

W rozgrywkach grupowych grał zdecydowanie więcej, wystąpił m.in. w meczach przeciwko Bułgarii, co dla niektórych było sygnałem, że Raul Lozano postawi na niego także w finale. "Gato" znalazł się w ogłoszonym wczoraj przez Argentyńczyka 12-osobowym składzie.

 

Piotrek już na poniedziałkowym treningu ustawiany był w pierwszej szóstce i można się było spodziewać, że to on zagra w finale – mówi trener Wkręt-Metu Radosław Panas . – My możemy się tylko cieszyć, że trener Lozano postawił na naszego zawodnika. Piotrek zbierze w Katowicach kolejne doświadczenia, a ma także duże szanse na wyjazd na mistrzostwa Europy, bo to będzie kontynuacja procesu, jaki Argentyńczyk rozpoczął na mistrzostwach świata w Japonii. 

Panas przyglądał się w poniedziałek zajęciom kadry. – Trenerzy reprezentacji zawsze podkreślali, że treningi są dla nas otwarte. Skorzystałem więc z okazji, aby coś podpatrzyć – dodaje.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved