Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Ananiew w Montichiari, Aleksiew wciąż niepewny

Ananiew w Montichiari, Aleksiew wciąż niepewny

Bułgarski przyjmujący Metodi Ananiew został dzisiaj oficjalnie zawodnikiem włoskiej drużyny Montichiari. Wciąż nie wiadomo czy w Mostostalu zagra inni Bułgar, Todor Aleksiew.

Metodi Ananiew, do niedawna przyjmujący Lewskiego Sofia zadebiutował w kadrze narodowej Bułgarii w tym roku. Pod nieobecność Kazijskiego i Konstantinowa radził sobie na tyle dobrze, że zawodnikiem zaczęły interesować się zagraniczne kluby. Jednym z nich było Montichiari, w którym grać miał Plamen Konstantinow. Ten jednak wybrał ostatecznie grecki Iraklis.

Szkoleniowiec Montichiari, Julio Velasco osobiście przyleciał na mecze Bułgarów do Polski, aby obserwować grę młodego Ananiewa. Dzisiaj zawodnik podpisał kontrakt z włoskim klubem.Wciąż niepewne są losy Todora Aleksiewa, który miał zostać zawodnikiem Mostostalu Azoty. Kilka dni temu bułgarskie media podały, że zawodnik w Polsce raczej nie zagra a wszystko z powodu problemów z kontraktem, w którym miał być rzekomo zawarty bardzo duży procent dla jego menagerów.

Jak powiedział jednak Strefie Siatkówki sam zawodnik wszystko to bzdura. – Pierwsza zasada to nigdy nie wierz bułgarskim mediom – powiedział Todor Aleksiew. – Od kilku lat nie udzielam im żadnych wywiadów. I nie jest to gwiazdorstwo z mojej strony, a raczej szansa na to, że nie będę czytał zbyt często bzdur na swój temat.

Zawodnik przyznał, że kontrakt z Mostostalem nie został jeszcze podpisany, ale nie ma też mowy o absolutnej rezygnacji z gry w tym zespole. – Rozmowy wciąż trwają, ciągle nie mogę nic więcej powiedzieć, bo nic więcej nie wiem. Moje stanowisko się nie zmieniło, chcę grać w Kędzierzynie. – dodał Aleksiew.

* Z zawodnikiem rozmawiała Anna Więcek – Strefa Siatkówki

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved