Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga: Chemik Police uzupełnia skład

I liga: Chemik Police uzupełnia skład

fot. archiwum

Przyjmująca Marta Wellna będzie w przyszłym sezonie reprezentować Chemika Police. Bliska podpisania umowy z polickim klubem jest także rozgrywająca Joanna Pomykacz.

Po ostatnim sezonie Chemik uległ osłabieniom. Z klubem rozstała się przyjmująca Monika Dąbrowska , libero Joanna Kuchczyńska (wróciła po wypożyczeniu do Piasta), druga rozgrywająca Aleksandra Pazderska chce zrezygnować z gry, a pierwsza rozgrywająca – Katarzyna Ciesielska – zamierza związać się z Piastem Szczecin. Dla włodarzy klubu najważniejsze było pozyskanie zawodniczek na pozycję rozgrywającej i przyjmującej i wygląda na to, że luki uda się zapełnić. Kontrakt wstępny z Chemikiem podpisała tegoroczna maturzystka Marta Wellna (178 cm wzrostu), która do tej pory grała w drugim zespole Nafty Piła.

 

Znam ją od dziecka. To jedna z najzdolniejszych zawodniczek młodego pokolenia. W II lidze sama potrafiła wygrywać mecze. Ambitna, pracowita i nigdy się nie poddaje. Takich zawodniczek potrzebujemy w naszym zespole – uważa trener. – Może brakuje jej trochę centymetrów, ale nadrabia to skocznością. 

Na dobrej drodze są również rozmowy z rozgrywającą Joanna Pomykacz , która w Chemiku próbowana była już w zeszłym roku. Jest wychowanką Gedanii Gdańsk, a w minionym sezonie występowała w Starcie Łódź. – Na tych zmianach nasze drużyna nie powinna ucierpieć – mówi Bujek .

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved