Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Damian Słomka i Sylwester Janek pokonali rywali i pogodę

Damian Słomka i Sylwester Janek pokonali rywali i pogodę

Drugi wakacyjny turniej "plażówki" organizowany przez Radomskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej wygrał duet Damian Słomka i Sylwester Janek. W zmaganiach nad zalewem na Borkach w Radomiu wystąpiło tylko sześć par.

Frekwencja nie była zbyt wysoka. Sędzia główny zmagań Roman Fomin tłumaczy to fatalną pogodą. [q]Chyba po raz pierwszy w historii zawodnicy chroniąc się przed wiatrem zmuszeni byli grać w dresach[/b] – podkreśla arbiter.

W tych niesprzyjających warunkach najlepiej poradził sobie duet Damian Słomka/Sylwester Janek. Przed tygodniem radomska para zajęła drugie miejsce, ale tym razem nie miała sobie równych, odnosząc komplet zwycięstw. Drugie miejsce (zawodnicy grali systemem każdy z każdym) przypadło Kamilowi Gutkowskiemu i Piotrowi Skrokowi, którzy ponieśli tylko jedną porażkę (1:2) z Damianem Słomką i Sylwestrem Jankiem. Na trzecim miejscu sklasyfikowany został duet Jan Ślażyński/Karol Wojcieszek.Za tydzień siatkarze zagrają nad zalewem w Toporni koło Przysuchy. Przypomnijmy, tak jak w poprzednich edycjach w każdych zawodach punktowanych jest sześć czołowych par. W ten sposób wyłonionych zostanie osiem najlepszych duetów, które zagrają w kończącym cykl turnieju masters.

Klasyfikacja generalna po dwóch turniejach: 1. Kamil Gutkowski, Damian Słomka, Sylwester Janek (wszyscy po 90 punktów), 4. Daniel Górski (50 pkt.), 5. Piotr Skrok (40 pkt.), 6. Kamila Morawski, Michał Budziński, Jan Ślażyński, Karol Wojcieszek (wszyscy po 30 pkt.)

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved