Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Nowe oblicze AZS Politechniki Radomskiej

Nowe oblicze AZS Politechniki Radomskiej

Do sporych zmian dojdzie w drugoligowej sekcji siatkarek AZS Politechnika Radomska. Zespół opuści pięć zawodniczek, które dotychczas stanowiły o jego obliczu. W ich miejsce działacze chcą pozyskać nowe siatkarki.

Jedną z nich będzie Anna Skorupska, była środkowa, m.in. pierwszoligowego AZS KSZO Ostrowiec Św. – Z Anią już właściwie się dogadaliśmy. Wstępne warunki zostały uzgodnione, wszystko więc wskazuje, że w nowym sezonie będzie ona naszą zawodniczką – poinformował Krzysztof Białczak, kierownik sekcji radomskiego klubu.

Anna Skorupska jest bardzo doświadczoną siatkarką. Swoją przygodę ze sportem rozpoczynała jeszcze w Radomce. Później wyjechała z Radomia, grała m.in. w Niemczech i pierwszoligowym AZS KSZO Ostrowiec Św. Ostatnio – po urodzeniu dziecka – miała blisko dwuletnią przerwę.Nie będzie to jedyne wzmocnienie drugoligowej sekcji. Na razie działacze nie chcą jednak zdradzać nazwisk zawodniczek. – Wszystko w swoim czasie – zapewnia Krzysztof Białczak.

Nie jest natomiast tajemnicą, że zespół opuści pięć zawodniczek, które dotychczas stanowiły o jego obliczu. W nowym sezonie radomscy kibice w barwach AZS-u nie zobaczą już Karoliny Jaroszek, Anety Majkusiak, Beaty Dobosz i Agnieszki Majewskiej. Ważą się losy Joanny Majkusiak.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved