Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Martin Sopko w HalkBank Ankara?

Martin Sopko w HalkBank Ankara?

Martin Sopko po dwóch sezonach spędzonych w Polsce, najprawdopodobniej przeniesie się do Turcji. Przyjmujący reprezentacji Słowacji i Gwardii Wrocław jeśli bliski podpisania kontraktu z HalkBank Ankara.

Martin Sopko ostatni sezon spędził we Wrocławiu dokąd przyszedł z Mostostalu Azoty Kędzierzyn-Koźle. – Mimo, że Gwardia spadła z Polskiej Ligi Siatkówki, ten sezon nie był dla mnie najgorszy – mówi Słowak. – Jestem zadowolony ze swojej postawy na boisku, gdyż mogłem grać przez cały sezon.

Tego samego o zawodniku nie mogą powiedzieć włodarze klubu z Krupniczej w oczach których Sopko nie spełnił pokładanych w nim nadziei i postanowili nie przedłużać z nim kontaktu. – Zespoły grające w PLS prezentują naprawdę bardzo wysoki poziom – zachwala naszą ligę Sopko. – Sporo się tutaj nauczyłem i mam nadzieje, że doświadczenia jakich nabrałem w Polsce zaprocentują w przyszłości – kontynuuje.Aktualnie Sopko przebywa z kadrą w Portugalii, gdzie Słowacja wraz ze Słowenią, Hiszpanią i gospodarzami Portugalią bierze udział w Final Four Ligi Europejskiej. – Na razie jestem spokojny – komentuje brak przynależności klubowej słowacki przyjmujący. – Na razie koncentruję się na najbliższych meczach. – Jeśli nie zechce mnie żaden z polskich zespołów, najprawdopodobniej przeniosę się do HalkBank Ankara. Wszystko wyjaśni się pod koniec przyszłego tygodnia – kończy Sopko.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne, PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved