Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Jakub Markiewicz jednak nie zagra w GTPS

Jakub Markiewicz jednak nie zagra w GTPS

Jakub Markiewicz jest na siatkarskiej giełdzie w cenie. Ostatnio, w latach 2004-2006 grał w Polskiej Lidze Siatkówki w barwach wrocławskiej Gwardii i był jednym z najlepiej blokujących zawodników na ekstraklasowym poziomie.

W poprzednim sezonie nigdzie jednak nie zagrał, bo postanowił zająć się biznesem. Kilka razy przyjeżdżał za to do Gorzowa i trenował z GTPS-em.

Gorzowscy działacze długo czekali na odpowiedź Jakuba Markiewicza. Od jego decyzji uzależniali dalsze poszukiwania wartościowych graczy do składu na przyszły sezon. Solidny środkowy dostał jednak konkretną propozycję od jednego z klubów z PLS i gorzowianie musieli obejść się smakiem.Nie zakończyliśmy kompletowania składu. Jesteśmy w kontakcie z trzema siatkarzami, nadal szukamy środkowego i atakującego – mówi Dominik Chlebicki.

Zespół GTPS Dziewulski Inkaso Team wzmocnili już dwaj wychowankowie gorzowskiej siatkówki Radosław Maciejewicz i Tomasz Borczyński. Czy takim gorzowskim tropem działacze pójdą także i tym razem? To nie będą gracze stąd. I niekoniecznie z takim dużym bagażem doświadczeń. Na nazwiska jest jednak za wcześnie – stwierdził rzecznik prasowy gorzowskiego klubu.

źródło: gorzow24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved