Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > G.Szymański: Obserwując z boku bardziej się denerwuję

G.Szymański: Obserwując z boku bardziej się denerwuję

fot. archiwum

W niedzielę wieczorem, po wolnym weekendzie, który nasi kadrowicze spędzają z rodzinami, reprezentanci Polski ponownie spotkają się w Katowicach. Tam czekają ich ostatnie treningi przed meczami finałowymi Ligi Światowej.

Przez ostatni tydzień w Spale, pod okiem Raula Lozano , „biało – czerwoni” mozolnie wypracowywali formę na najbliższe mecze. Kibiców na pewno cieszyć może fakt, że przez cały ubiegły tydzień z reprezentacją trenował Grzegorz Szymański , pauzujący przez fazę grupową popularnej „Światówki” z powodu kontuzji.

 

Człowiek się bardziej denerwuje jak widzi to wszystko z boku, przynajmniej ja tak mam – z uśmiechem wspomina oglądanie radzących sobie kolegów na boisku Szymański. – Wiem, że nie mogę wtedy pomóc mimo, że bardzo bym chciał. Zdecydowanie wolałbym już grać, niż patrzeć na to z boku. 

Bardzo możliwe, że wkrótce jego marzenie się spełni. We wtorek bowiem, poznamy ostateczny skład, który walczył będzie w finałowych rozgrywkach. Trener Lozano wielokrotnie podkreślał, że po zakończeniu fazy grupowej wszyscy nasi reprezentanci ponownie mają czyste konta i każdy z nich od zera zaczyna starania o przepustkę do finałowego składu. Czy wśród dwunastu zawodników znajdzie się również Grzegorz Szymański?

 

Na dzień dzisiejszy z moim zdrowiem wszystko jest w porządku – mówi. – Nie odczuwam żadnego bólu i wszystko jest już chyba ok. Cały tydzień trenowałem w Spale normalnym cyklem razem z chłopakami. Na pewno przez ten tydzień treningu nie złapałem nie wiadomo jakiej formy, ale wróciłem do dyspozycji, która daje mi pewność, że mogę grać – wyjaśnia nasz atakujący. – Wszystko jest jednak w rękach trenera i to Raul podejmie decyzję kto znajdzie się w dwunastce na finał.

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved