Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Wojciech Grzyb: Było super… fajnie się wybawiliśmy

Wojciech Grzyb: Było super… fajnie się wybawiliśmy

W tegorocznej edycji Ligi Światowej olsztynianin Wojciech Grzyb pograł sobie wyjątkowo dużo. Jednak podczas ostatnich meczów z Bułgarią środkowego PZU AZS nie było w składzie, gdyż Raul Lozano zwolnił go na... ślub szwagierki.

No, i jak się udało wesele?

Było super, fajnie się wybawiliśmy. Co ważne, Michałkowi też się podobało (2,5-letni syn państwa Grzybów – red.). Bawił się bardzo ładnie, chociaż to była jego pierwsza w życiu taka impreza. A że jemu się podobało, więc nasza ocena jeszcze bardziej idzie w górę.Jak wygląda dzień z życia kadrowicza podczas zgrupowania?

O ósmej mamy śniadanie, o dziewiątej pierwszy trening, który trwa średnio dwie i pół godziny, później obiad, a po obiedzie trochę wolnego czasu na odpoczynek. O siedemnastej spotykamy się na drugich zajęciach i znowu trenujemy. Bywa, że nawet i trzy godziny.

Nad czym głównie pracujecie?

Tak naprawdę poprawić trzeba wszystko, w każdym elemencie jest nad czym pracować. Staramy się wyeliminować nasze błędy z fazy grupowej Ligi Światowej, a intensywność tej pracy sprawia, że na treningach jest dość ciężko. No, ale tak ma być (uśmiech).

Całość rozmowy Piotra Sucharzewskiego (www.gazetaolsztynska.pl) z Wojciechem Grzybem można przeczytać w piątkowym wydaniu drukowanej wersji Gazety Olsztyńskiej.

źródło: Gazeta Olsztyńska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved