Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Miała być Brazylia w Miliczu…. i co z tego wyszło?

Miała być Brazylia w Miliczu…. i co z tego wyszło?

Zapowiadana szumnie na niedzielę 7 lipca, Aleja Gwiazd, nie może odbyć się w zaplanowanym terminie. Najprawdopodobniej gwiazdy polskiej i brazylijskiej siatkówki zobaczymy w Miliczu dopiero 25 sierpnia, ale... i to nie jest pewne.

Mniej więcej przed miesiącem, za Głosem Milicza informowaliśmy, że właśnie 7 lipca, przy okazji dorocznej Alei Gwiazd, dojdzie do ekscytującego pojedynku reprezentacji Polski i Brazylii. Wydawało się, że sprawa jest „dopięta na ostatni guzik”. W Głosu Milicza pojawiła sie nawet informacja, że od 15 czerwca ruszy sprzedaż biletów na towarzyski mecz pomiędzy mistrzami świata drużyną Brazylii a reprezentacją Polski.

Nim jednak rozpoczął się druk biletów, afiszy i innych materiałów, organizatorzy zmuszeni zostali do zmiany swoich planów. Jak powiedział Paweł Wachowiak z miejscowego OSiR-u, termin Alei Gwiazd i wizyta dwóch czołowych zespołów świata w Miliczu, musiały ulec zmianie. Jednocześnie Paweł Wachowiak zaprzecza, że zmiana terminu spowodowana była zapisem w regulaminie Ligi Światowej, który mówi, że na dwa tygodnie przed finałem, który ma się odbyć w dniach 11-15 lipca w Katowicach, nie można transmitować w telewizji żadnych meczów drużyn, biorących udział w turnieju finałowym. Według Pawła Wachowiaka zapis ten nie dotyczy spotkań towarzyskich.Bez względu na fakty jakie do tego doprowadziły, jutro – 7 lipca, nie będzie szumnie zapowiadanej Alei Gwiazd. Czy odbędzie się ona 25 sierpnia, także do końca nie wiadomo, gdyż termin ten trzeba uzgodnić choćby z trenerem polskich siatkarzy – Raulem Lozano. Miejmy nadzieję, że impreza która ma już swoje miejsce na polskiej scenie siatkarskiej, dojdzie jednak do skutku i że będziemy mogli w Miliczu podziwiać najsilniejsze składy mistrzów i wicemistrzów świata. Pewien ton powątpiewania w tym stwierdzeniu bierze się stąd, że jakiś czas temu w kontekście Alei Gwiazd i występu siatkarzy Polski i Brazylii w Miliczu, pojawiały się też inne terminy – między innymi 21 lipca. Jak widać, do tej pory w sprawie nie ruszyło sie nic, poza… przewracaniem kartek w kalendarzu.

źródło: Głos Milicza, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne, reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved