Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Bułgarzy zrezygnowali z wycieczki do Oświęcimia

Bułgarzy zrezygnowali z wycieczki do Oświęcimia

fot. archiwum

Czwartek to w kadrze bułgarskiej dzień wolny. Zawodnicy otrzymali od swojego trenera czas na odpoczynek i regeneracje sił. Planowana na dziś wycieczka do Oświęcimia nie dojdzie jednak do skutku bo Martin Stoew tradycyjnie się rozmyślił.

To już norma w bułgarskiej reprezentacji, zawodnicy przyznają z uśmiechem, że przyzwyczaili się do zachowania swojego trenera, który bardzo często lubi zmieniać zdanie. W Warnie nie doszło do konferencji prasowej dzień przed planowanymi meczami z Polakami, ponieważ godzinę przed rozpoczęciem zrezygnował z niej trener Bułgarów.

 

Zapytany przed wyjazdem do Kędzierzyna o plany treningów Bojan Jordanow z lekkim uśmiechem odpowiedział tylko. – Jedyne czego jestem teraz pewien to, że o jedenastej wyjeżdżamy z Katowic . Zawodnik spojrzał na zegarek i dodał – Jest dziesiąta, więc może chociaż ta godzina wyjazdu nie ulegnie zmianie . 

Dzisiaj, w dniu wolnym od treningów w Kędzierzynie zespół miał pojechać do Oświęcimia na wycieczkę. I po raz kolejny dała o sobie znać zmienność trenera Stoewa , który po prostu się rozmyślił. – Czwartek spędzimy na basenie, w saunie oraz na masażach, organizmy moich zawodników muszą dojść do siebie po ciężkich treningach od początku tygodnia . – skomentował Martin Stoew .

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved