Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Bułgarscy kibice komentują polskich sympatyków

Bułgarscy kibice komentują polskich sympatyków

fot. archiwum

Nie tylko na zawodnikach ogromne wrażenie zrobili polscy kibice. Na bułgarskich forach internetowych aż roi się od komentarzy pod adresem polskich sympatyków. Strefa Siatkówki postanowiła przybliżyć niektóre z komplementów.

Największe wrażenie na bułgarskich kibicach zrobiły brawa Polaków podczas hymnu rywali. Trudno się dziwić skoro podczas meczów w Warnie Polacy powitani zostali gwizdami. – Brawo Polacy, poczułem się niesamowicie, gdy oglądając mecz w telewizji podczas bułgarskiego hymnu usłyszałem brawa. – napisał jeden z kibiców, a inny dodał: – Szacunek dla Polaków. Mój ukłon za brawa podczas bułgarskiego hymnu.

 

Bułgarscy kibice szeroko komentowali również fakt, że podczas prezentacji pierwszych szóstek na trybunach nie było słychać żadnych gwizdów, a ponownie szacunek oddany rywalom. – To się nazywa kultura. – napisał bułgarski kibic. 

Byli też tacy, którzy solidarność przypisali słowiańskiemu pochodzeniu. – Bracia Słowianie, dziękujemy! – można było przeczytać. Inni dodawali – To jest to! Polacy mają niesamowitą publiczność, która na pewno bardzo im pomoże podczas finałów. Mam nadzieję, że spotkają się w nich z Bułgarami.

 

Najdobitniej całą sytuację podsumował jeden z kibiców słowami: – Zawody sportowe to święto a nie wojna.

 

* Komentarze kibiców zaczerpnięte z portalu Sport1.bg

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved