Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Avia na urlopie

Avia na urlopie

Tylko jedenastu siatkarzy podpisało do tej pory kontrakty z I-ligową Avią Świdnik. Trzon drużyny będą stanowić zawodnicy z poprzedniego sezonu. Na razie wszyscy mają wakacje.

Do tej pory dużych wzmocnień w Avii nie było. W przyszłym sezonie w drużynie trenera Sławomira Czarneckiego będą grali Maciej Gorzkiewicz, Daniel Górski, Mariusz Kowalski, Zbigniew Żurek, Marcin Jarosz, Jakub Guz, Bartosz Węgrzyn, Paweł Komorowski, Wojciech Pawłowski i Tomasz Bogusz. Avia wypożyczyła także wychowanka WTS Warka Michała Baranowskiego. – To 25-letni i mierzący 204 cm zawodnik, który będzie grał u nas na pozycji trzeciego środkowego – mówi Krzysztof Lemieszek, drugi trener drużyny. – Niestety nie udało nam się do tej pory zatrudnić nowego przyjmującego. Co prawda nie mamy na to dużych funduszy, ale postaramy się znaleźć kogoś tańszego i utalentowanego – zapewnia.

Obecnie siatkarze mają urlopy. Pierwszy trening po wakacjach będzie 30 lipca. Po dwóch tygodniach zespół wyjedzie na obóz przygotowawczy do Kielnarowej, koło Rzeszowa. Do Świdnika wróci 24 sierpnia. – 7 września wybieramy się jeszcze na turniej do Hajnówki lub Sosnowca, a 22 września planujemy rozegrać IX Memoriał Tragicznie Zmarłych Siatkarzy. Tydzień później zaczyna się już liga – kończy Lemieszek.Z drużyną pożegnali się Jakub Kaźmierski, Marcin Ogonowski, Jarosław Rarak i Paweł Rejkowski.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved