Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Rusza sezon siatkówki plażowej w Wiecanowie

Rusza sezon siatkówki plażowej w Wiecanowie

Już w najbliższy weekend, wystartuje kolejny sezon plażówki nad jeziorem w Wiecanowie k. Mogilna. Tegoroczne rozgrywki będą niezwykle interesujące, bowiem oprócz tradycyjnego cyklu turniejów dla mężczyzn, zaplanowano również zawody dla siatkarek.

Grand Prix Fala 2007 wystartuje na plaży w Wiecanowie (woj. kujawsko-pomorskie) już w najbliższą niedzielę, 8 lipca. Tego dnia o godz. 10:00 odbędzie się pierwszy turniej eliminacyjny w kategorii mężczyzn. W cztery niedziele lipca i sierpnia odbędą się turnieje eliminacyjne Grand Prix, które wyłonią ósemkę najlepszych siatkarzy z Mogilna i całego regionu. Turniej finałowy GP Fala 2007 w kategorii mężczyzn zaplanowano na 19 sierpnia.

Nowością są rozgrywki kobiet. W każdą sobotę lipca, panie będą rywalizowały w eliminacjach Grand Prix, aby spotkać się w turnieju finałowym w pierwszą sobotę sierpnia. Wyjątkiem jest pierwszy turniej, pierwotnie planowany na 7 lipca – przeniesony na poniedziałek, 9 lipca.Na plaży w Wiecanowie przewidziano także turniej rodzinny (15 lipca) oraz rywalizację mikstów (29 lipca). Okazji do gry na pewno więc nie zabraknie, bowiem tego lata w sumie rozegranych zostanie aż 12 zawodów siatkówki plażowej! Oby tylko pogoda dopisała…

Wpisowe w wysokości 5 zł od pary obowiązuje jedynie w turniejach męskich. Panie, miksty oraz pary w turnieju rodzinnym rywalizują bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. To na pewno doskonała okazja dla sympatyków siatkówki, którzy mogą spróbować swoich sił w rywalizacji o Grand Prix Fala 2007.

Harmonogram gier Grand Prix Fala 2007

* kobiety
- bez wpisowego
- początek każdego turnieju o godz. 10:30
  (zapisy od godz. 10:00)
- eliminacje:
  9, 14, 21, 28 lipca
- turniej finałowy:
  4 sierpnia

* mężczyźni
- wpisowe 5 zł od pary
- początek każdego turnieju o godz. 10:00
  (zapisy od godz. 9:30)
- eliminacje:
  8, 22 lipca
  5, 12 sierpnia
- turniej finałowy:
  19 sierpnia

* inne
- bez wpisowego
- początek każdego turnieju o godz. 10:00
  (zapisy od godz. 9:30)
- turniej rodzinny
  15 lipca
- turniej mikstów
  29 lipca

Turnieje organizuje znany pasjonat mogileńskiej siatkówki Tadeusz Malczewski, przy pomocy LKSS „Sokół” Mogilno. Turnieje siatkówki plażowej dla kobiet współorganizuje Starostwo Powiatowe w Mogilnie.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved