Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Katarzyna Ząbek: Trzeba coś w życiu zmienić

Katarzyna Ząbek: Trzeba coś w życiu zmienić

Jest wychowanką mieleckiej Stali. W pierwszym zespole zadebiutowała w wieku 18 lat. Katarzyna Ząbek, bo o niej mowa, po siedmiu sezonach gry w drużynie z Mielca, opuszcza jej szeregi.

Tak to w życiu już bywa, że trzeba niekiedy coś w nim zmienić, trzeba podjąć jakąś ważną decyzję. Dziś padło na mnie. Przyszedł czas na zmiany w moim życiu i… w związku z tym odchodzę z Mielca.

Co lub kto zadecydowało o tym, że w następnym sezonie nie zobaczymy już pani w drużynie Stali?Głównie to chęć dokonania życiowych zmian. Chcę się uczyć, studiować. W Mielcu nie miałabym tej możliwości. Trzeba ruszyć więc w świat.

A gdzie dokładnie?

Gdzie? Tego nie mogę jeszcze zdradzić. Mogę tylko powiedzieć tyle, że będę studiować zdrowie publiczne.

Siedem lat to dużo czasu. Jest chyba co wspominać?

Jest. Lata spędzone w drużynie Stali wspominam i wspominać będę bardzo miło. Miałam możliwość pracować pod okiem bardzo dobrych trenerów, z czego się niezmiernie cieszę, no i grać z fajnymi dziewczynami. Takiej atmosfery jak tu w Mielcu nie ma chyba nigdzie. Było naprawdę super. Tu nauczyłam się przecież siatkarskiego rzemiosła. Nigdy tego nie zapomnę.

Barwy jakiego klubu będzie teraz reprezentowała Katarzyna Ząbek?

Jeszcze nie wiem. Sprawa jest otwarta. Prowadzę rozmowy z kilkoma klubami. W najbliższych dniach wiele powinno się wyjaśnić.

Są to kluby z LSK?

Powiem tylko tyle, że są to polskie kluby. Wyjazd do gry za granicę nie wchodzi w rachubę.

Mamy teraz okres urlopowy. Gdzie swoje wakacje spędzi Katarzyna Ząbek?

Trzeba ruszyć gdzieś do ciepłych krajów i wygrzać kości. Dokładnych planów co do tej sprawy jeszcze nie mam. Muszę na razie pozałatwiać swoje, nazwijmy to, naukowo-sportowe sprawy, a potem dopiero pomyślę nad urlopem.

źródło: kkstalmielec.net, Super Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved