Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Katarzyna Skowrońska dojechała na zgrupowanie

Katarzyna Skowrońska dojechała na zgrupowanie

Trener Marco Bonitta ogłosił 14-osobowy skład na Grand Prix. Pierwszy turniej tegorocznej edycji odbędzie się 3–5 sierpnia w Rzeszowie. Do ekipy dołączyła Katarzyna Skowrońska-Dolata.

Miesiąc temu trener kobiecej reprezentacji Polski Marco Bonitta wyznaczył szeroki skład z 19 nazwiskami. Teraz musiał ograniczyć zespół do 14 zawodniczek, a przed każdym z trzech turniejów Grand Prix (plus ewentualny finał) jest zobligowany do podania „dwunastki”. Na razie poza ekipą, po jej zmniejszeniu, znalazły się Zuzanna Efimienko, Joanna Staniucha-Szczurek, Joanna Kuligowska, Agata Sawicka i Magdalena Godos. Selekcjoner zostawił natomiast m.in. juniorkę Klaudię Kaczorowską.

W składzie jest m.in. Katarzyna Skowrońska-Dolata. Jedyna kadrowiczka występująca w lidze włoskiej kilka ostatnich dni spędziła na leczeniu obolałego kolana i kostki. Przypomnijmy, że rok temu Skowrońska przeszła operację stopy i po kilku tygodniach rehabilitacji pojechała na mistrzostwa świata. Po intensywnym sezonie w Italii ból znów daje znać o sobie. Lekarze przepisali jej kurację zastrzykową. Siatkarka Asystelu Novara dostała już cztery dawki leku.

źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved