Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Elżbieta Skowrońska zagra w Gedanii

Elżbieta Skowrońska zagra w Gedanii

24-letnia Elżbieta Skowrońska jest czwartą nową zawodniczką, która w przerwie między rozgrywkami związała się kontraktem z drużyną siatkarek Energi Gedania.

Kibicom siatkówki nazwisko Skowrońska kojarzy się przede wszystkim ze znakomitą i piękną reprezentacyjną środkową, ale do Gedanii – przynajmniej na razie – trafi nie Katarzyna, ale Elżbieta.

Mająca 183 cm wzrostu siatkarka ostatni sezon spędziła w drużynie AZS Białystok. Zespół beniaminka Ligi Siatkówki Kobiet, który miejsce w ekstraklasie kupił od Dalinu Myślenice, można uznać za największe rozczarowanie minionego sezonu. Przed rozgrywkami do drużyny z Białegostoku dołączyły bowiem solidne siatkarki o ugruntowanej już pozycji. Kontrakty z AZS, obok Skowrońskiej, podpisały m.in. Sylwia Pycia, Marta Pluta, Dominika Koczorowska i Magdalena Saad. Mimo takich poważnych wzmocnień drużyna zakończyła rozgrywki dopiero na dziewiątej pozycji i utrzymała się w ekstraklasie dzięki zwycięskim meczom barażowym z Wisłą Kraków.Czy zatem nowa przyjmująca zespołu Gedanii, która w swojej karierze broniła już barw AZS Poznań, Stali Bielsko-Biała i Stali Mielec, będzie znaczącym wzmocnieniem gdańskiej drużyny?

Trenerzy i działacze Gedanii nie mieli na pewno podobnych wątpliwości, bo podpisali ze Skowrońską dwuletnią umowę.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved