Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Edyta Rzenno zagra w Piaście

Edyta Rzenno zagra w Piaście

fot. archiwum

W nadchodzącym sezonie Edyta Rzenno będzie reprezentować barwy szczecińskiego Piasta. Wczoraj (3 lipca) siatkarka podpisała umowę wstępną ze szczecińskim klubem.

Umowa wstępna nie jest jeszcze ostatecznym kontraktem, jednak wiąze obydwie strony do czasu podpisania ostatecznej umowy.

 

Nie mieszkałam jeszcze tak daleko na północy, ale cieszę się z przeprowadzki do Szczecina – mówi z uśmiechem Edyta. – Miasto i klub zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie. Rozmowa z prezesem Kulbiejem i trenerem Mierzwińskim była na tyle owocna, że zdecydowałam się podpisać wstępną umowę. Przekonały mnie do tego przede wszystkim cele jakie stawia sobie Piast w nadchodzącym sezonie oraz warunki jakie klub stwarza zawodniczkom. 

Edyta Rzenno jest środkową bloku. Ma 24 lata i mierzy 188 cm. W poprzednim sezonie grała w Farmutilu Piła, z którym zdobyła srebrny medal Mistrzostw Polski. Wcześniej była zawodniczką m.in. BKS Stal Bielsko-Biała (mistrzostwo Polski i Puchar Polski) i Legionovii Legionowo.

 

Przygotowanie do sezonu Piast Szczecin rozpocznie w końcu lipca. Na razie nie wiadomo kiedy rozpoczną się rozgrywki pierwszej ligi.

źródło: edytarzenno.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved