Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Winiary Kalisz bez Spalovej

Winiary Kalisz bez Spalovej

Jedna z najlepszych zawodniczek ubiegłego sezonu LSK Czeszka Milada Spalova odejdzie z zespołu Winiar Kalisz. Rewelacyjna środkowa, która w znacznym stopniu przyczyniła się do zdobycia przez kaliski zespół mistrzostwa i pucharu Polski zapowiada zmianę klubu.

Na zagranicznych portalach internetowych można było ostatnio śledzić informacje na temat rzekomego zainteresowania Miladą Spalovą przez kluby z Turcji i Hiszpanii. Jednak jeszcze kilka dni temu z rozmowie ze Sportowymi Faktami Jerzy Witczak z dużą dozą pewności wypowiadał się o perspektywie zakontraktowania Spalovej na przyszły sezon. – Jesteśmy w bliskim kontakcie z Miladą i wydaje mi się, że uda nam się zakończyć tę sprawę pozytywnie – zapewniał dyrektor SSK Calisia.

Czeszka powiedziała nam jednak, że nie przedłuży kontraktu w Kaliszu: – Nie zamierzam podpisywać kontraktu w Kaliszu. Chcę spróbować swoich sił gdzieś indziej. Mam nadzieję, że zostanę w Kaliszu zrozumiana. Już po zakończeniu sezonu w Kaliszu Spalova zapowiadała, że zamierza zagrać jeszcze tylko jeden sezon przed zajściem w ciążę. Zawodniczka jak na razie nie ujawnia swoich planów na przyszłość. – Nie jest prawdą, że zagram w Stambule albo w Benodorm w Hiszpanii. Nie podpisałam jeszcze nigdzie kontraktu – mówi.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved